Anasayfa     Hakkımızda     Ürünler     Referanslar     Fuarlar    Kalite    Download    Fotoğraflar     Yedek Parça     İletişim             Türkçe       English

Merve Makina redüktör üretiminin yanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için , bir çok dişli üretimi ile beraber, alternatif çözümü sunabilmek amacıyla fason broş çekim hizmeti sunmaktadır. Merve Makina broşlama işleminin hızlı, ekonomik ve hatasız bir şekilde yapılarak, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede karşılanmasını amaçlamaktadır.

Broşlama :

Broşlama, maddeleri kaldırmak için broş adı verilen dişli bir aleti kullanan bir makinede işleme işlemidir. Broşlama, makinenin konumuna göre işlenen parçanın içinden veya dışından maddeleri çıkarır. Genellikle broşlama makineleri broşlarıı iter veya çeker. Dik veya yatay olarak çalışırlar. Broşlama, iyi bir yüzey tesviyesi ile boyutsal kesinliğe sahip parçaları üretebilir. Broşlama işlemi yüksek miktarlı üretim koşumları için kullanıldıklarında diğer prosesler içinde genellikle daha elverişlidir. Broşlama yöntemi ucuzluk, sürat , ve kaliteli üretim sağlamaktadır.

Broşlama işleminin birden çok faydası vardır.

Broşun kullanım alanları genel olarak ; Dişliler, Akslar, Otomotiv endüstrisinde, El takımları imalinde, Kasnaklar, Extruder karıştırıcı ve taşıyıcılar Frezeleme ile yapılması gereken, çeşitli makine parçalarının imalinde ve diğer ilgili alanlarda kullanılmaktadır.

Broşlama genel olarak;
  • Yüksek yüzey kalitesi sağlar
  • İşlem zamanını kısaltır
  • İkinci bir operasyona gerek kalmaz
  • Ölçü tamlığı sağlar
  • Karmaşık profillerin yapılabilmesini sağlar
  • Kolay ve ucuz işçilik sağlar


 

Broş kama çekim
Broş tığ
Kama Tipi Broşlar

Yuvarlak Tip Broş
Yuvarlak Tip Broşlar

 
 
  2008 © mervemakina.com

Sitemiz En İyi İE7 ve 1024X768 Çözünürlükte Görüntülenir

merve@mervemakina.com