Anasayfa     Hakkımızda     Ürünler     Referanslar     Fuarlar    Kalite    Download    Fotoğraflar     Yedek Parça     İletişim             Türkçe       English

 

Sayın Halit Tufan ve Muzaffer Azman tarafından kurulan firmamız önceleri dişli ve yedek parça üretimi yapmakta iken 1995 yılından itibaren; mermer işleme sektörü başta olmak üzere diğer sektörler içinde redüktör üretiminde iyi bir konuma gelmiştir. Şirketimiz uzun yılların verdiği tecrübe ile üretimini standart hale getirmiş olup, tüm üretim faaliyetlerini ilgili standartlar (ISO, DIN) kapsamında yürütmektedir.

Bugün, ülkemizin en büyük fabrikalarından en küçük atölyelerine kadar, birçok sektörde binlerce MERVE redüktörü kullanılmaktadır. Merve Redüktörleri M,E,R serisi olarak üç seri de üretilmektedir. Bunun yanında sıtandart dışı taleplerinde müşterilerinin yanında yer almaktadır. Merve Makina çeşitli dişli türlerinin üretimini kendi tesisinde başarıyla üretmektedir.

M - Serisi Redüktörler; 90° hareket gerekliliği olduğu, uygulamalarda, değişik tahvil aralıklarında, iletim sistemlerinde kullanılmaktadır. Denizcilik, ambalaj, matbaa, gıda, ağaç, tekstil,tarım ve diğer ilgili sektörler uygulama alanlarıdır.
E - Serisi Redüktörler; Mermer, Granit, Mozaik vb. doğal tas ürünleri için kesim - ebatlama redüktörü olarak üretilmektedir.
R - Serisi Redüktörler; genel olarak, mermer isleme makinalarında yön değiştirme ve hareket iletimi için üretilmektedir. Aynı zamanda diğer ilgili alanlarda da ihtiyaç duyulmaktadır.

Seri imalat kapsamına giren redüktörler bol yedek parçalı olup, stok mevcudu kalmayan redüktörler kısa bir sürede, imal edilerek, müşteriye teslimi gerçekleştirilmektedir. Müşteri taleplerine en elverişli şartlarda, ürünlerimizin kalitesini arttırmak, beklentilerini hatasız, gecikmesiz ve ekonomik yönden uygun seviyede tutarak, arzla birlikte büyüme ve gelişmesini sağlamak temel ilkemizdir. Firmamız yurt içi pazar ihtiyacını karşıladığı gibi, ihracat hacmini de artan bir ivmede sürdürmektedir.

   
  2008 © mervemakina.com

Sitemiz En İyi İE7 ve 1024X768 Çözünürlükte Görüntülenir

merve@mervemakina.com