Anasayfa     Hakkımızda     Ürünler     Referanslar     Fuarlar    Kalite    Download    Fotoğraflar     Yedek Parça     İletişim             Türkçe       English

M-90-100-120-140-160-180-210-250    REDÜKTÖRLER

 

 

 

 

M - Serisi redüktörler 90° hareket iletiminin gerekli olduğu, uygulamalarda, değişik tahvil aralıklarında (1/1-1/6) hız azaltıcı ve bazen hız yükseltici olarak, güç aktarma sistemlerinde kullanılmaktadır. Redüktörler yüksek standartların en verimli şekilde çalışabilmesi icin tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Onlarca Yılın getirmis oldugu tecrübe ile yüksek kalite standartlarına uyumlu M – Serisi Merve redüktörleri :

- Evrensel kullanım
- Kompakt modüler sistem
- Yüksek etki açısı
- Kolay montaj ve kullanım
- Yüksek güç hizmeti
- Sessiz çalışma
- 8 farklı boyutta üretim
- Mekanizma uyumlu tasarım
- 1 :1 – 1 : 6 Çevrim oranı
- Tasarruf sağlama gibi özelliklere sahiptir.

Merve Makinanın engin tecrübe ve faliyetlerinden sizde tesisleriniz ve makinalarınız icin yarar sağlayınız.

Uygulama Alanları :

- Genel Makinalar
- Özel Makinalar
- Asansör ve Vinç tesisatları
- Döküm ve Haddehane aktarıcıları
- Teleferik tesisleri
- Konveyör tesisleri
- Büküm makinaları ve diğer ilgili alanlarda kullanılmaktadır.

Merve Makinanın engin tecrübe ve faliyetlerinden sizde tesisleriniz ve makinalarınız icin yarar sağlayınız.

Yapısal tasarım

M – Serisi redüktörlerin temel yapısı küp formuna benzer, böylelikle redüktörlerde simetrik ölçümler yapmasını sağlanır. Redüktörlerde tüm giriş ve çıkışlarda merkezleme imkanı öngörülmüştür. Redüktörlerin kasa ve rulman flanşları yüksek kalitede dökümden yapılmıştır, Her yönü ile çalışılmış ve yuvalardan sabitlenmistir. Uzun ve sağlam kullanımı sağlanmaktadır. Modüler bir tasarım sistemi olduğundan 6 sisteme kadar uygulama sağlanır. Redüktörlerin standart mil çapları, müşteri isteklerine uygun olarak değiştirilebilir.

Dişli

Redüktörlerde kullanılan ayna mahruti dişli sistemi, Gleason dişli açma sistemine göre üretilmektedir. Dişliler semente çeliği 8620 malzemeden imal edilmektedir. Dişli sisteminde dişlerin örtüşme özelligi ile, yüksek devir aktarimları sağlanır. Bu şekildeile optimum temas, yüksek kalitede çalışma uyumu ve iyi verim elde edilmektedir.

 
 

 

 

  2008 © mervemakina.com                                                                   Sitemiz En İyi İE7 ve 1024X768 Çözünürlükte Görüntülenir

merve@mervemakina.com