Anasayfa     Hakkımızda     Ürünler     Referanslar     Fuarlar    Kalite    Download    Fotoğraflar     Yedek Parça     İletişim             Türkçe       English

EMC-400   ÇOKLU KESİM REDÜKTÖRÜ

 

 

 

 Tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

EMC-400 Çoklu kesim ünitesi, mermer ve mozaik kesimi için özel tasarlanmış  eşsiz bir üründür.

EMC-400 özellikleri ve tasarım farklılığından dolayı, bilinen mermer kesim redüktörlerinden  değişik, yepyeni bir   dizayna  sahiptir.

Ürünün diğer  kesim redüktörlerinden en belirgin üstünlüğü; aynı anda istenilen ölçülerde  birden çok  testere  kullanılarak çoklu, mermer-mozaik kesimi yapabilmesidir.

Aynı zamanda ürüne  400 mm çapına kadar testere bağlanabilmekte ve mermer kesim derinliğini aşağı yukarı hareket özelliği sayesinde redüktör istenilen ölçülerde kolaylıkla ayarlanabilmektedir.

Değiştirilebilir bağlantı şarjörü, mevcut testere mesafe (ebatlama) ayarları değişmeden diğer şarjörle yeni bir ayar yapılabilmesini sağlayan extra bir özelliktir.Ayna mahruti teknolojisinde en son yaklaşımların sunulduğu yüksek dişli kalitesi ile diş profilleri taşlanmış dişliler, sessiz ve vibrasyonsuz çalışma   olanakları sağlar. EMC-400, 100 mm ye kadar doğal taş kesme özelliğine sahiptir.

 EMC-400 bu yönleriyle  kolay bir kullanım ve yüksek verimliliğe  sahiptir. MERVE ailesinin yeni ürünü EMC-400 tüm test ve denemeler yapıldıktan  sonra hizmete girmiştir.

 
 
 

 

  2008 © mervemakina.com                                                                   Sitemiz En İyi İE7 ve 1024X768 Çözünürlükte Görüntülenir

merve@mervemakina.com