Anasayfa     Hakkımızda     Ürünler     Referanslar     Fuarlar    Kalite    Download    Fotoğraflar     Yedek Parça     İletişim             Türkçe       English

RKB - I Redüktör

 

 

 

R-Serisi, redüktörler genel olarak katrak makinalarında kullanılmak amacı ile geliştirilmiştir.

Bir takımı; bir şanzımalı,bir çift çıkışlı ve iki tek çıkışlı olmak üzere dört redüktörden ,diğer bir takımı bir şanzımanlı bir tekli olmak üzere iki redüktörden oluşan bu redüktörler dört farklı ölçüde  üretilmektedir.

Redüktör sağ ve sol olarak iki tipte sunulmaktadır. Makinaların ilgili bölümlerinin aşağı yukarı  hareketinde ve blok mermer kesiminde kullanılmaktadır.

Kompakt boyutlara  sahip olması ve kapladığı alan yönünden oldukça avantajlıdır. R serisi redüktörler tepede kullanıldığından, yük redüktörlere biner ve makine zorlanmadan yük vagonunu kaldırıp indirir. Yüksek verim ve düşük ses seviyesi sağlamakla beraber kullanım alanından dolayı daha uzun ömürlüdür. Redüktörlerin tip tanımlamaları teknik tablolarda belirtilmiştir.

 
 
 

 

 

  2008 © mervemakina.com                                                                   Sitemiz En İyi İE7 ve 1024X768 Çözünürlükte Görüntülenir

merve@mervemakina.com