Anasayfa     Hakkımızda     Ürünler     Referanslar     Fuarlar    Kalite    Download    Fotoğraflar     Yedek Parça     İletişim             Türkçe       English

RY - I Redüktör

 

 

 

R-Serisi redüktörler genel olarak mermer ve granit kesme makinalarında kullanılmak amacı ile geliştirilmiştir.

Bir takımı; bir şanzımalı, bir çift çıkışlı ve iki tek çıkışlı olmak üzere dört redüktörden, diğer bir takımı bir şanzımanlı bir tekli olmak üzere iki redüktörden oluşan bu redüktörler, dört farklı ölçüde  üretilmektedir.

Sağ ve sol olarak iki tipte sunulmaktadır. R - serisi redüktörler; makinaların ilgili bölümlerinin aşağı yukarı  hareketinde ve blok mermer kesiminde kullanılmaktadır.

Merve redüktrleri kompakt boyutlara  sahip olması ve kapladığı alan yönünden oldukça avantajlıdır. R serisi redüktörler tepede kullanıldığından, yük redüktörlere biner ve makina zorlanmadan yük vagonunu kaldırıp indirir. R-Serisi redüktörler yüksek verim ve düşük ses seviyesi sağlamakla beraber kullanım alanından dolayı daha uzun ömürlüdür. Redüktörlerin tip tanımlamaları teknik tablolarda belirtilmiştir.

 

 
 
 
 

 

  2008 © mervemakina.com                                                                   Sitemiz En İyi İE7 ve 1024X768 Çözünürlükte Görüntülenir

merve@mervemakina.com